Başkan Bucak'den Regaip kandili Mesajı

Zirkan Zirki Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı İrfan Bucak, Regaip kandili dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Bucak'den Regaip kandili Mesajı

Bu geceler duaların top yekün Allah'a arz edildiği, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği, gecelerdir. Tüm İslam dünyasının tek yürek rabbine elini açıp istediği mübarek gecelerde duaların kabul edileceğinden şüphemiz asla yoktur.


Bu vesile ile İslam aleminin Regaip Kandilini en kalbi duygularımla kutlar, üç ayların manevi ikliminin ülkemize huzur, güven ve bereket getirmesini temenni ederim."


Yardımlaşma, dayanışma hislerinin hayır ve iyiliklerin artarak yoğunlaştığı bu güzel günlerde başta şehrimiz ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşlik ve huzurun hâkim olmasını temenni ediyorum.


Bu mübarek günler vesilesiyle hem aramızdaki çekişmeleri, kırgınlıkları bir tarafa bırakalım hem de tüm dünyada acı çeken kardeşlerimiz için dua edelim. Rahmeti, bereketi, mağfireti bol olan bu ayların sevgi, barış ve kardeşlik yolunda tüm dünyamıza yol gösterici olmasını diliyorum dedi.


 

ZİRKAN ZİRKİ KÜLTÜR VE SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEGİ GENEL BAŞKANI..

İRFAN BUCAK...